• Akcja charytatywna Samorządu Szkolnego

• Dnia 5 lutego w naszej szkole odbył  się dzień wsparcia osób walczących z rakiem zorganizowany przez Samorząd Szkolny.  Chętni uczniowie założyli tego dnia  kapcie jako obuwie zamienne, które symbolizują długotrwały pobyt chorych dzieci w szpitalach, który staje się ich drugim domem. W ten sposób uczniowie solidaryzowali się   z osobami walczącymi z tą chorobą. Był to także ostatni dzień wsparcia  zbiórki pieniężnej  dla Mai Krzaczek,  8 letniej  dziewczynki  chorującej  na neuroblastomię z licznymi przerzutami, w tym też do mózgu.

Dzięki Waszemu wsparciu udało się zebrać 1800 zł. Kwota ta została w całości przekazana na konto fundacji, która opiekuje się Mają Krzaczek.

Dziękujemy za okazane serce.

• WALENTYNKI 2024

• Dn. 09.02. 2024 obchodziliśmy w naszej szkole walentynki.

Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, która została tego dnia dostarczona do adresatów przez „listonoszki” Olę Tekieli i Nikolę Zegiel. Uczniowie kl. I – III oraz przedszkolaki zostali obdarowani słodką niespodzianką.

Na scenie pojawiła się ścianka walentynkowa, na tle której chętni uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

• WIECZÓR FILMOWY

• Dn. 09. 02. 2024 Samorząd Szkolny zorganizował wieczór filmowy.

Chętni uczniowie obejrzeli film pt. „ Johnny English”.

Został zorganizowany bufet, gdzie widzowie mogli zakupić pop corn, domowej roboty nachosy oraz ulubione napoje. Panowała atmosfera jak w prawdziwym kinie. Fundusze pozyskane ze sprzedaży zostały przekazane na planowaną strefę relaksu.

• Kiermasz Książki

• 26 lutego rozpoczął się w naszej szkole Kiermasz Książki. Potrwa do końca lutego 2024 r. Można znaleźć książki o różnorodnej tematyce, przyniesione przez uczniów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA II PIĘTRO!!!

• Dzien bezpiecznego INTERNETU

• W dniu 7 lutego 2024 r. odbyła się  akademia z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Hasłem przewodnim w tym roku było: Działajmy razem.

Dzień ten obchodzony jest już po raz 20 i świętowany jest na całym świecie.

DBI ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W naszej szkole akademię przygotowała klasa VI b pod kierunkiem mgr Marii Macioł. Można było posłuchać piosenek odnoszących się do skutków niewłaściwego korzystania z komputera, obejrzeć filmiki edukacyjne oraz zapoznać się z zagrożeniami wynikającymi z nieodpowiedniego korzystania z Intenetu.

• Wyjazd na łyżwy

• Uczniowie starszych klas naszej szkoły 6 lutego 2024 kolejny raz mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności łyżwiarskich. Na lodowisku mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy, a także podziwiać kunszt zaawansowanych łyżwiarzy. Wyjazd na łyżwy jest przede wszystkim zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego.