• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

Porządek rozpoczęcia nowego roku szkolnego 1 września br.

godz. 8.00 - msza święta w kościele parafialnym

godz. 9.00 - spotkanie uczniów wszystkich klas (1-8) na sali gimnastycznej a następnie spotkanie z wychowawcami w klasach:

kl. 1a wychowawca mgr Teresa Kaczmarczyk sala 201 (2 piętro, wejście obok sali gimnastcznej)

kl. 1b wychowawca mgr Magdalena Ostafin sala 109 (1 piętro, wejście obok sali gimnastycznej)

kl. 2a wychowaca mgr Barbara Hodurek sala 208 (2 piętro, wejście obok sali gimnastcznej)

kl. 2b wychowaca mgr Alicja Rak sala 209 (2 piętro, wejście obok sali gimnastcznej)

kl. 3 wychowawca mgr Dorota Kaperek Podolska sala 108 (1 piętro, wejście obok sali gimnastycznej)

kl. 4 wychowawca mgr Małgorzata Michalik sala 101 (1 piętro, wejście obok sali gimnastycznej)

kl. 5a wychowawca mgr Jolanta Wojciechowska sala 27 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)

kl. 5b wychowawca mgr Iwona Rakoczy sala 26  (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)

kl. 6 wychowawca mgr Małgorzata Żurek sala 20 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)

kl. 7 wychowawca mgr Grażyna Ślusarczyk sala 21 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)

kl. 8a wychowawca mgr Bożena Ciaputa sala 19 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)

kl. 8b wychowawca mgr Ewa Funek sala 18 (dawne gimnazjum, wejście klatką schodową gimnazjum)

Przypominamy o zachowaniu szczególnej osytrożności ze względu na trwający remont szkoły.

Dowozy

dojazd na godz. 8.00 (bez zmian)

Odwóz

ok. 10.30

• Pożegnanie wakacji na Orliku

• Zgodnie z naszą tradycją, w ostatnim tygodniu wakacji, a dokładniej 26 sierpnia, odbył się już po raz V, pod patronatem Wójta Gminy Pcim Piotra Hajduka, Turniej Piłki Nożnej na Zakończenie Wakacji dla Drużyn Mieszanych”, który był organizowany przez animatora orlika mgr Renatę Ostafin.

Celem zawodów było zachęcenie do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży w gminie Pcim, ale i całym powiecie, bowiem zawodnicy byli z różnych miejscowości. W zawodach wzięło udział pięć drużyny, które zgłosiły się na turniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Zespoły rywalizowały w systemie każdy z każdym. Następnie podliczone zostały punkt za wyniki w poszczególnych meczach. Na zwycięzców czekały medale, dyplomy oraz nagrody w postaci piłek, które ufundował Wójt Gminy Pcim Piotr Hajduk oraz dwie zaprzyjaźnione firmy, Split z Rogoźnika oraz Dach-Pol ze Stróży. Zostały również przydzielone wyróżnienia indywidualne. Królami strzelców zostali Mikołaj Chlebda oraz Mikołaj Bałaziński. Najlepszymi bramkarzami natomiast Kamil Pindel oraz Tomasz Hodurek, dodatkowo najlepszą i jedyną zawodniczką turnieju została Wiktoria Grabek. Piłki za ogóle zaangażowanie, bardzo dobrą grę oraz również dużą liczbę strzelonych bramek dostali: Bartłomiej Ostafin, Jacek Mirochna, Patryk Krawczyk, Filip Oskwarek, Jerzy Okręglicki, Szymon Zdaniewicz, Piotr Badura, Bartosz Żaba, Dominik Jasuba, Patryk Skrzeczek, Tomasz Dochniak, Konrad Żaba, Jakub Śliwa oraz Łukasz Ostafin.

Warto zaznaczyć, że oprócz dobrej zabawy i wielu emocji, turniej był bardzo ciekawy i ma z roku na rok coraz wyższy poziom.

Wszystkim 40 młodym piłkarzom gratulujemy zaangażowania, ducha walki oraz życzymy wielu sportowych osiągnięć i zapraszamy za rok.

• Wyprawka dla przedszkolaka

•  Dla dzieci 3-4 letnich:

• farby plakatowe (Astra)
            • kredki Bambino ( grube)
            • klej (Glue Stick) (3 szt.)
            • papier kolorowy
            • ryza papieru (kolorowy lub biały)
            • blok kolorowy techniczny (1 szt.)
            • blok techniczny biały (1 szt.)
            • nożyczki
            • plastelina
            • pędzel, kubek na wodę
            • malowanka
            • zeszyty A4 ( czysty, na kołowrotku)

• fartuszek

• duże pudełko chusteczek higienicznych

• chusteczki wilgotne

• ubranie na przebranie ( podkoszulek, bluzka z długim rękawem, majtki, skarpetki, spodnie)

• dzieci, które zostają dłużej niż 13.00: poduszka, prześcieradło, koc.

Dla dzieci 5-6 letnich:

• 2 bloki techniczne białe
            • 2 bloki techniczne kolorowe
            • 2 papiery kolorowe
            • 2 duże kleje GLUE STICK
            • plastelina Bambino lub Astra
            • kredki ołówkowe Bambino (grube)
            • farby plakatowe Bambino lub Astra, pędzelki, opisany fartuszek
            • bibuła kolorowa
            • teczka A4 z gumką (podpisana)
            • duże pudełko chusteczek higienicznych
            • chusteczki wilgotne
            • temperówka, gumka do mazania, ołówek, piórnik, nożyczki
            • ubranie na przebranie (podkoszulek, bluzka z długim rękawem, majtki, skarpetki, spodnie)
            • ryza papieru białego lub kolorowego

Wszystkie przybory należy podpisać!